Lampy solarne jako ekologiczne oswietlenie ulic?

Lampy solarne jako ekologiczne oswietlenie ulic?

Windhoek Tours – najlepszy start na Namibia Tours i święta

W sercu Namibii leży największe miasto, Windhoek, który może służyć jako stolica Namibii założona w 1840 roku. Centralny Namibii jest na Khomas Highlands (na 1700m npm), na której pod wpływem niemieckiej stolicy, Windhoek zostanie znaleziony.

Jako największe miasto w Namibii, Windhoek jest domem dla wielu firm, siedziby organizacji oraz instytucji edukacyjnych i oczywiście dużej populacji.http://www.denarte.pl/uslugi/protetyka/ Niektóre Namibia ludzi żyjących w tętniącym życiem mieście to Owambo, Kavango, Herero i Nama, Damara, san i Europejczyków.

Miasto ma bardzo przyjazną pogodę z ciepłych dni i chłodne noce przez cały rok. Przy temperaturach w 20ÂşC w lecie i 5-18ÂşC w miesiącach zimowych od czerwca do sierpnia, Windhoek ma pół suchy klimat, który pasuje do działalności turystycznej.

Podróż do Windhuk jest drogowego, kolejowego i lotów. Windhoek posiada dwa porty lotnicze, ale lotnisko Ozeasz Kutoka jest głównym lotniskiem w Namibii obsługi loty z Republiki Południowej Afryki i innych miejsc na South African Airways i Air Namibia, która jest narodowym przewoźnikiem. Wycieczki po mieście są na 4X4 i prowadzony przez ekspertów przewodnicy często trwające około 3 godzin.

Windhoek oferuje szeroki zakres działań i atrakcji turystycznych świadczących coś ciekawego dla każdego podróżnika Namibii. Wiele z ulic wielkich miast są mieszanką starej niemieckiej architektury i nowoczesnych budynków. Dla swoich historycznych wycieczki w Namibii, istnieją cztery muzea w Windhoek.The Alte Feste jest Muzeum Narodowe jest najstarszą formą budynku 1890 Obudowa niektóre ważne pamiątki i zdjęcia z Banco – usługi księgowe dawnych czasów kolonialnych.

Inne ciekawe budynki przetrwały m.in. Trans-Namib kolejowe muzeów, Muzeum Narodowe, katedra św Jerzego, Katedra Mariackiego i wiele innych.
Artykuł napisany przez: Kancelaria Prawna Re:Value