Jakie sklepy sprzedaja lampy solarne?

Stwierdził on, że te dzieci miały ponad dwukrotnie większą szybkość białaczki jako dzieci mieszkających ponad siedem mil od tych wież.

Wyniki W jeszcze innym niedawnym badaniu przeprowadzonym na mieszkańców mieszkających w pobliżu lub pod telefonem anteny stacji bazowej telefonu uzyskano następujące występowania neuropsychiatrycznych dolegliwości: bóle głowy (23,5%), zmiany pamięci (28,2%), zawroty głowy (18,8%), drżenia (9,4% objawy depresyjne), (21,7%) oraz zaburzenia snu (23,5%). W tym badaniu uczestnicy otrzymali neurobehawioralne baterii testów pomiaru takich rzeczy, jak rozwiązywanie problemów, prędkość visuomotor, uwaga andmemory. Objawy narażonych mieszkańców były znacząco wyższe niż w grupach kontrolnych.

Ponadto górna grupa Europie watchdog środowiska, Europejska Agencja Środowiska (EEA), wzywa do podjęcia natychmiastowych działań w celu zmniejszenia narażenia na działanie masztów telefonii komórkowej. EEA sugeruje działanie natychmiastowe zmniejszenie narażenia grup szczególnie narażonych, takich jak dzieci.

Rozwój nowotworów mózgu u członków personelu pracującego w budynku w Melbourne, Australia, skłoniły zamykanie najwyższych piętrach budynku. The Royal Melbourne Institute of Technology mieści się w budynku. Siedem pracownicy zdiagnozowano guza mózgu, a pięć z siedmiu pracował na najwyższym piętrze. Antena komórka znajduje się na dachu budynku.

Firma komórkowy Orange w Anglii jest zmuszany do usunięcia masztu wieży w budynku w Bristolu, w Anglii. Usunięcie jest wynikiem wysiłku pięcioletniego przez mieszkańców i władze lokalne mają maszt usuwany. zachorowań na raka w budynku, który stał się znany na całym świecie jako "Tower of Doom" wzrosły dziesięciokrotnie średnią krajową dla 110 mieszkających tam. Dwa maszty siedzi na dachu, jeden własnością Orange i drugą przez Vodafone, zostały zainstalowane w 1994 roku Vodafone odmówił usunięcia jej maszt.

Artykuł napisany przez: http://leczenie-ran-koszalin.pl/larwoterapia/