Ile laduja sie lampy solarne?

Ile laduja sie lampy solarne?

Wież telefonii komórkowej i telefonów masztów telefonii – Pławy szkodliwego

Czy jest to kaktus? A palma? Wieża ciśnień? Nie! Jest to komórka wie! Zgadza się! wież telefonii komórkowej dziś są zamaskowane w subtelny sposób niespotykane zaledwie kilka lat temu. Zobacz silos zbożowy? Albo kościelną? Zgadłeś. To może być bardzo dobrze wieża telefon komórkowy. Jest nawet komórka wieży telefon, który wygląda jak latarni … nieważne, że to już koniec dwie mile od oceanu.

Ale nie pozwól, ładne i pomysłowe przebrania oszukać. Istnieje realne niebezpieczeństwo czai się i obecnie pod maską tych niewinnych wzorów.

Dlaczego przebrania? Oczywiście, ze względów estetycznych. Firmy telefonów komórkowych nie chcą, aby ich przyjaciół z sąsiedztwa zdenerwowany. Chcą mieszają się. Więc oni mieszają się podczas ich wysadzenia domu i sąsiedztwa z toksycznymi promieniowania elektromagnetycznego.

wież telefonii komórkowej, czasami nazywany maszty, wieże lub telefonów komórkowych, nie były problemem rok temu, kiedy były one nieliczne. Można jeździć często mile i mile po okolicy i nigdy nie zobaczę. Były one nieliczne i znaleziono tylko w ciemnych miejscach i widziałem tylko w sporadycznych wzgórzu. Dziś wież telefonii komórkowej gwałtownie zwiększyła się liczba. Istnieje obecnie ponad 1,9 miliona wież telefonii komórkowej i wieże antenowe rozprzestrzeniają się w całym USA są teraz znaleźć na kościołach, szkołach i firehouses jak również zauważony na dachu budynków wszędzie. Czy wiesz, że istnieje nawet komórka wieża w pobliżu Old Faithful w Yellowstone Park? Nie mogę dobrze spać w nocy? Może okazać się, że nie jest to komórka wie blisko.

Tylko dlaczego telefon komórkowy wieży znajdować się na kościół, szkoły lub remizy? Dlaczego tablice szkolne i kościoły zgodzi się na to? Pieniądze. To takie proste.
Artykuł napisany przez: