Tanie i skuteczne oswietlenie ogrodu

W jaki aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. sposób mój mąż poprawić jego spermy Hrabiego

Pytanie:

Mój mąż i ja jesteśmy w naszych wczesnych 30-tych i starali się o dziecko przez 18 miesięcy. Oboje został wyrejestrowany, a jedynym problemem jest to, że mimo, że mój mąż ma dużą liczbę plemników, zaledwie sześć procent uznano za zdrowe.salon kosmetyczny Artist Nie palić i brać narkotyki, ale od czasu do czasu binge-napoje-zestrzelenia dziesięciu do 15 litrów w ciągu jednej nocy. On binges czasami także na chleb, ciastka i chipsy i jest wielkim pijący kawy i herbaty. On jest podatne na ból pleców i nieregularnych wypróżnień. Co radzicie?

Odpowiedź:

To jest coś słyszę o dość często, ale zawsze z kobietami. Mężczyźni są na ogół wstydzą się rozmawiać, nie mówiąc już coś zrobić, o tym, chociaż nowe technologie mogą pomóc mężczyznom nawet niewielka ilość zdrowych plemników zostać ojcami. Faktem jest, że jakość i ilość plemników w populacji mężczyzn jest spadkiem, co stanowi problem dla przetrwania gatunku ludzkiego. Większość mężczyzn, jednak dotyczy tylko ich sprawności seksualnej, a nie na jakość spermy.

Po pierwsze, należy skonsultować się z mężem o swoich obawach. Jest to bardzo wrażliwa sprawa, więc trzeba być taktowny i nie bierniku. On może wyrazić zgodę na zmianę jego stylu życia jako korzyść dla Ciebie, zamiast przyjąć, że jest to jego obowiązkiem. Często ludzie są zaniepokojeni odpowiedzi od swoich męskich przyjaciół, na wypadek, gdyby się drażnił, chociaż niektórzy ludzie znaleźć dużo wsparcia ze strony rówieśników.

Raz, że jest gotów rozmawiać o ewentualnych zmianach, można omówić specyfikę. Podejrzewam, że jego picie jest problemem, można delikatnie zasugerować, że pójdzie na reżim bezalkoholowego przez trzy do czterech miesięcy. Po tym, mógł wrócić do picia kilka kieliszków dobrego czerwonego wina raz w tygodniu, aż jakość jego nasienia poprawia podczas badania.

Artykuł napisany przez: