Ile kosztuja lampy solarne?

Wyniki wskazują, że odsetek nowo opracowanych raków była znacznie wyższa u pacjentów żyjących w odległości 400 metrów, a pacjenci zachorował przeciętnie osiem lat wcześniejszych. W latach 1999 do 2004 roku, po pięciu latach eksploatacji wieży nadawczej, względne ryzyko zachorowania na raka był trzykrotnie dla mieszkańców okolicy, w sąsiedztwie instalacji w porównaniu do mieszkańców Naila poza tym obszarem.

Austriacki Badanie wydany w maju 2005 roku, wykazały, że promieniowanie z wieży telefonii komórkowej w odległości 80 metrów powoduje znaczące zmiany prądów elektrycznych w mózgach badanych. Wszyscy badani wskazane czuli się źle podczas promieniowania, a niektóre zgłaszane jest poważnie chory. Według naukowców prowadzących badania, jest to pierwszy dowód na całym świecie znaczące zmiany prądów elektrycznych w mózgu, mierzony za pomocą EKG, w stacji bazowej telefonii komórkowej, w odległości 80 metrów. Przedmioty zgłaszane objawy takie jak szum w głowie, szum w uszach, kołatanie serca, zawroty głowy, niepokój, duszność, nerwowość, niepokój, bóle głowy, uczucie ciepła i depresji. Według naukowców jest to pierwszy dowód, że obwody elektryczne w mózgu wpływają znacząco na wieży telefonii komórkowej. Odległość w tym badaniu wynosiła zaledwie 80 metrów.

Dwukrotny nominowany do nagrody Nobla Dr Gerald Hyland, fizyk, co miał do powiedzenia na temat telefonów komórkowych wież. „Obowiązujące wytyczne bezpieczeństwa dla wież telefonii komórkowej są całkowicie niewystarczające. Całkiem słusznie, publiczność pozostaje sceptyczny wobec prób przez rządy i przemysł, aby je uspokoić, że wszystko jest dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę nieetyczne sposób, w jaki często działają w symbiozie, tak aby promować własną rękę nabyte prawa.”

Dr Bruce Hocking zrobił badania w Sydnej w cenie, Australii, dzieci mieszkających w pobliżu telewizyjnych i radiowych w paśmie FM wież, które nawiasem mówiąc, są bardzo podobne do wież telefonii komórkowej.
Artykuł napisany przez: