Oswietlenie ogrodu dla poczatkujacych

Oswietlenie ogrodu dla poczatkujacych

Mają doskonałą, regularne szkolenia

Dobry trener jest bardzo istotne. Tylko o kogoś, kto mówi, jak chwycić pada, powiesić na i dostać konia nad skoku; lub kogoś, kto zmusza konia w zarysie, aż jego mięśnie są tak wyraźne, że wydaje się być trzyma się, gdy w rzeczywistości, nie ma mocy dzieje w jego górnym wierszu, a on jest prawie zdeformowane przez wszystkich gadżetów - Nie, to nie jest odpowiedź , Kluczem do sukcesu na konia / kucyka jest zdolność do jazdy je w efektywny, skuteczny i taktowny sposób, będąc częścią ich ruchu.Dzierżawa kserokopiarek Wrocław

Kluczem do dobrego trenera - Pociąg jeźdźca, a nie koń

Koń nie wybrał robić skoków lub ujeżdżenia. On bardzo chętnie jedzą trawę cały dzień z kolegami. On wie, jak być jazda. Ty, z drugiej strony, zdecydowali się zaprosić tego konia do swojego życia, a ty, będąc przełożonym w wywiadzie (prawdopodobnie!), Mają możliwość poznania jego sposobu działania. Trzeba spotkać się z nim na swoim poziomie. Określenie, co może również mieć świadomość, naturalnego jeździectwa, stosuje się tutaj. Jeśli nie poznają swojego konia na jego poziomie, na poziomie gruntu - zapraszając go zrozumieć i szanować, bo podjęły starania, aby zrozumieć i szanować go jako konia, a nie maszyna, utoruje drogę do znacznie łatwiej jeździł związek. Konie, ze swej natury, chcą się podobać, pod warunkiem, że dają im mechanizm zaufać, bo teraz, zrozumieć je. Istnieje wiele dobrych, dobrze znane metody i trenerzy i należy udać się na swój sposób, aby znaleźć trenera, który nie winę na koniu, gdy wszystko idzie źle - i absolutnie nie pozwolę ci! Jest to prawie nigdy nie wina konia.

Daj dziecku piggy-back

Jest to jeden z tych momentów "żarówka"! Brzmi śmiesznie, ale to jest bardzo ważne dla przyszłego rozwoju zarówno siebie i swojej relacji konie razem. Jeśli masz mały kuzyn, siostra, brat, siostrzenicę, można również dały im piggy back (zarówno podczas stoisz, czy też są bardzo przekonujące, był na czworaka wyścigowych na całym salonie).

Artykuł napisany przez: