Kto wynalazl lampy solarne?

Kto wynalazl lampy solarne? Nie są znane żadne badania dotyczące skutków zdrowotnych masztów, które nie wykazują takie skutki złego stanu zdrowia. "

Santini et al. znaleziono poważne problemy zdrowotne u ludzi mieszkających w promieniu 300 metrów od stacji bazowej telefonii komórkowej lub wieży. Zalecenie zostało wykonane z badania, że ??stacje bazowe telefonii komórkowej nie powinny być umieszczone w odległości mniejszej niż 300 metrów do zaludnionych obszarach.http://www.elstyk.com/category/elektromagnesy Pathol Biol (Paryż) 2002; 50: 369-373.

Niderlandzki Organizacja studiów Stosowanych Badań Naukowych pt: "Wpływ pól Global Communications System radiowy, częstotliwość na dobrobytu i funkcji poznawczych o Ludziach i bez subiektywnych skarg" Znaleziono znaczący wpływ na dobre samopoczucie w tym bóle głowy, zmęczenie mięśni, ból i zawroty głowy z wieży emisji znacznie poniżej poziomu "bezpieczeństwa".

Gerd Enrique Manuel, Zefiryn i Claludio przeprowadził badania hiszpańskiego zwany "syndrom kuchence mikrofalowej" i okazało się niekorzystne skutki zdrowotne u osób mieszkających w pobliżu dwóch stacji bazowych telefonii komórkowej. Skutki zdrowotne obejmowały zmęczenie, skłonność do depresji, zaburzenia snu, trudności w koncentracji i problemów sercowo-naczyniowych.

Z izraelskiego badań opublikowanych w International Journal of Cancer, tom prewencji. 1, nr 2, kwiecień 2004, Wilk i Wolf odnotowano czterokrotny wzrost zachorowań na raka u osób mieszkających w odległości 350 metrów od wieży telefonii komórkowej w porównaniu z populacją ogólną izraelskiego. odnotowano również dziesięciokrotny wzrost szczególnie wśród kobiet.

W Naila Studium z Niemiec, listopad 2004, pięciu lekarzy współpracował w celu oceny ryzyka dla ludzi mieszkających w pobliżu wieży telefonii komórkowej. W badaniu retrospektywnym została podjęta z pacjentem opisy przypadków w latach 1994 i 2004, od tych, którzy żyli w okresie ostatnich dziesięciu lat w odległości do 400 metrów od miejsca wieży.
Artykuł napisany przez: https://www.hekko.pl/