Czy lampy solarne daja wystarczajace oswietlenie?

Firmy telefonów komórkowych będą płacić te organizacje i indywidualnych właścicieli nieruchomości, sowicie zainstalować swój sprzęt na ich właściwości. Ta "rent pieniądz" może wahać się od kilkuset dolarów miesięcznie do kilku tysięcy dolarów miesięcznie. Co okręg szkolny lub Kościół nie może użyć dodatkowych pieniędzy, aby pomóc walczy budżet?sprawdź ofertę na stronie internetowej Przez "wynajem" przestrzeni dla już zbudowane budynku branży telefonii komórkowej nie ma na zakup gruntów, zbudować wieżę lub budowy nowego budynku. To po prostu montuje swój sprzęt na konstrukcji, która już istnieje. Jest to umowa korzystna dla firmy telefonii komórkowej i nowego "właściciela".

Sprzeciw wobec tych rat wieżowych komórek wykorzystywanych do niezauważone i bez pytania. Nie tak do dziś. Dzielnice i obywatele stają się wokalnie przeciwna. Ale to nie estetyka, która powoduje mieszkańców i właścicieli nieruchomości przeciwstawiać tych struktur. Społeczności i obywatele boją się potencjalnych skutków zdrowotnych powodowanych przez tę technologię, a także niekorzystny wpływ na wartość nieruchomości.

Nie możemy zatrzymać Cell Phone Wieża Budownictwo

Niestety, nie ma wiele można zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się i nadal budować wieże i struktur telefonów komórkowych. Chociaż uważa się prawodawstwo o kwestie deregulacji Telecommunications Act of 1996 (TCA), był naprawdę otwarte zaproszenie dla branży telefonii komórkowej, aby umieścić swoje wieże gdziekolwiek chcieli. Sekcja 704 z TCA po prostu stwierdza, że ??władze lokalne nie mogą zakazać umieszczania wieże w ich jurysdykcji. Prawo mówi: "Żadne państwo lub samorząd lokalny lub instrumentalność ich może regulować kwalifikacyjny, budowy i modyfikacji osobistych urządzeń bezprzewodowych usług na podstawie efektów środowiskowych emisji częstotliwości radiowych do tego stopnia, że ??takie urządzenia są zgodne z przepisami Komisji dotyczącymi takich emisji. " Tak więc zgodnie z prawem samorząd nie może odmówić budowę komórka wieży w Twojej okolicy! Każde wyzwanie społeczności lokalnych może łatwo skończyć się w sądzie federalnym.
Artykuł napisany przez: Fasady