Lampy solarne czy oswietlenie na baterie?

Lampy solarne czy oswietlenie na baterie? Odwiedzenie każdego z tych zabytków na Namibia dniowych wycieczek sprawia, że ??bardzo wnikliwe podróż w historii i rozwoju Namibii jako niepodległego państwa.

Wszystkie safari Namibia rozpocząć w Windhoek z wycieczki do pięknego Daan Viljoen Game Park na zachód od miasta. Niektóre z tutejszych atrakcji należą gemsbok, kudu, Mountain Zebra, Springboks, guziec i ponad 200 ptaków. Zoo Park to kolejna fascynacja jednodniowe wycieczki w Namibii z rzadkim widokiem skamieniałości słonia z epoki kamienia 5000 lat temu.

Post Street Mall jest rynkiem otwartym powietrzu zapewniając różnorodność afrykańskich rzemiosła, pamiątek i prezentów. Jest to dobre miejsce, aby rozpocząć swoje wyprawy na zakupy w Windhoek. Penduka Craft Village Katutura jest projektem non-profit dla kobiet wiejskich w całym kraju. Wspieranie kobiet kupując jeden lub dwa przedmioty tam.

Windhoek ma wiele do zaoferowania dla wakacji od luksusowych hoteli po Windhoek Guesthouse budżetu i zakwaterowanie z własnym wyżywieniem. Nowoczesne luksusowe udogodnienia są dostępne z Kalahari Sands Hotel, Heinitzburg Hotel and Windhoek Country Club Hotel. Olive Grove Guesthouse od centrum miasta z góry noclegów rynku i obiektów jak sanatorium, przestronnego salonu i basenu. Istnieje wiele innych apartamenty bez wyżywienia, safari loże, B & B i domy prywatne do zakwaterowania Namibii Windhoek.

Delektuj szeroki wachlarz restauracji, takich jak zawsze popularny Joe Beerhouse i jestem Winberg. Otrzymuj najlepsze dania afrykańskie w La Marmaite jednym z najlepszych lokalnych restauracji w Windhoek. Klub Thriller to smak grzywny muzyki Afryki Zachodniej i kilka optymistycznych współczesnych rytmów.

Znajdź najlepsze Namibia Windhoek Hotele i miesiąc miodowy pakiety z najlepszych ofert i zniżek.

Artykuł napisany przez: