Jakie sa rodzaje lamp solarnych?

Jakie sa rodzaje lamp solarnych?

Wież telefonii komórkowej wpływa Animals

Zwierzęta nie są zwolnione z narażeniem promieniowanie komórka wie albo. Jedna szkoła weterynaryjna w Hanowerze, w Niemczech, informuje, że krowy mleczne trzymane w bliskim sąsiedztwie wieży telefonii komórkowej przez dwa lata miał zmniejszenie produkcji mleka, oprócz innych problemów zdrowotnych, w tym anormalnych zachowań.

Strażacy zagłosować do wstrzymania budowy na wieży komórkowych straży pożarnej

W trosce o efekt http://torby.pro/oferta/torebki-foliowe/torba-marketka, że maszty mieć na strażaków narodu, Międzynarodowe Stowarzyszenie strażaków głosowali w 2004 wyrazić swój sprzeciw wobec wież telefonii komórkowej i anten będących miejsce na i wokół straży pożarnej. Chcą udowodnić najpierw, że nie jest to kwestia bezpieczeństwa i prosić o moratorium na dalszą budowę i umieszczenie wszelkich bardziej wież lub anten na lub wokół firehouses dopóki takie badanie może być przeprowadzone.

Jakie są te Anteny robi, aby nasze dzieci Póki w szkole? 'T warte ryzyka. Nie powinny być one poddane działaniu promieniowania mikrofalowego, kiedy nauka udowodniła, że ??może być jednoznacznie katastrofalne skutki, jak opisane w wyżej wymienionych badaniach. Tablice szkolne i organizacje macierzyste muszą zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z takiej ekspozycji. To zostało jasno pokazały, że promieniowanie mikrofalowe przenika głowę dziecka o wiele łatwiejsze niż w przypadku osoby dorosłej. To ze względu na cieńsze i bardziej miękkie kości w głowie dziecka. kości czaszki nie są w pełni twardnieją aż do około 22 roku życia.

Ile komórek wieże telefoniczne są blisko ciebie?

Przeciętny człowiek żyje w pół mili wieży telefonii komórkowej. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak blisko zamieszkania lub pracy do jednej z tych wież? Czy martwi cię, jeśli jeden z nich tuż na swoim podwórku? Ilu z tych wież i anten sądzisz istnieją w swoim najbliższym otoczeniu? Dowiedz się, odwiedzając stronę internetową http://www.antennasearch.com/~~HEAD=dobj.
Artykuł napisany przez: tani hosting