Jak czesto trzeba wymieniac baterie w oswietleniu ogrodowym?

Jak czesto trzeba wymieniac baterie w oswietleniu ogrodowym?

Która rasa konia / kucyka?

Różnych ras koni mają różne osobowości i potrzeb, które wszyscy dodają różne wymagania na swoje finanse i czas. Jaki jest twój prawdziwy poziom wiedzy w zakresie stabilnego zarządzania, zarządzania i dobrostanu koni, horsy pierwszej pomocy, pasz żywienie a jazda umiejętności - są one naprawdę do pracy?przeczytaj więcej na naszej stronie Jest bardzo łatwo się uwieść myśli wygranych konkurencji wysokiej jakości na pięknym rumaku. Ale być realistyczne. Nie ma sensu kupowanie coś, czego nie może sobie poradzić z - można zepsuć konia i po prostu psują swoje marzenia! Tak, że bardzo ciężko. Zapomnij co chcesz - wpatrywać się w siebie i bez emocji, pisać listy, co naprawdę wiemy są twoje zdolności (Get niektórzy przyjaciele zrobić listę zbyt), jakie są Twoje cele i realistyczne ramy czasowe dla osiągnięcia pewnych etapów. Wtedy trudno myśleć o tym, co konia / kucyka zakupu. Jaki jest Twój styl życia - jaki rodzaj konia / kucyka będzie zadowolony z życia, uwagi i szkolenie będzie można mu pozwolić? Poproś znajomego, aby wideo swojej jazdy i spojrzeć na to obiektywnie.

Wiek spraw koni, myśleć długoterminowe

Głównym punktem o wiek zakupu, potrzeb szkoleniowych swoje umiejętności na bok, jest odsprzedaż. Jeśli chcesz tylko do utrzymania konia przez kilka lat, to trzeba upewnić się kupić odpowiednio w wieku konia do swoich umiejętności, dzięki czemu masz można sprzedać konia w ciągu kilku lat. Konie mogą żyć bardzo długo. No poza punkt, gdy są one w stanie konkurować, skok duże skoki i wykonać technicznie poprawnych ruchów ujeżdżenia. Musisz mieć plan dla starszego konia po jego potrzeby różnią się od Ciebie.

Wiek konia kupisz jest istotne przy zakupie

Zastanów się, jak długo będzie chciał / być w stanie utrzymać tego konia / kucyka? Jakie są Twoje umiejętności? Jakie szkolenie można sobie pozwolić? Ile czasu trzeba, realistycznie, biorąc pod uwagę wszystkie inne zobowiązania.
Artykuł napisany przez: