Oswietlenie tarasu przed domem

Następnym razem, kiedy je zobaczyć, oferują to znowu zrobić (oglądać wielki uśmiech na twarzy). Jeśli nie masz pod ręką, spróbuj tego z czymś dość ciężkie (jak luźny plecaka wypełnionego niektóre jabłka / ziemniaki … w zasadzie rzeczy, które poruszają się wokół). Spróbuj następującą listę ćwiczeń podczas wstawania i na czworakach (z wybranego zawodnika)!

1. Spacer w linii prostej, zawrócić i iść z powrotem – bez rozsianych po całym miejscu;

2. Poruszanie się w kręgu w wyważonego, spójnego ruchu;

3. Spróbuj trochę pobiegać utrzymując równowagę;

4. Spróbuj przeskakując małej przeszkody, utrzymując równowagę i bez pukania nic dół;

5. Staraj się podnieść z powrotem w górę, chowając się w brzuch

6. Spróbuj jeszcze raz … i jeszcze raz … i jeszcze raz!

Czy widzisz, mój punkt widzenia! Czego oczekujemy i zapytać naszych koni przyjaciółmi podczas gdy my chwiać i nierówności wokół na plecach!

Nauka równowagi i skupione jazda

Czy chcesz skoczyć, ‚do ujeżdżenia „, lub po prostu jeździć na długich hacki i baw się dobrze – prawdziwa sztuka dobrego jeździł jeździectwa i opanowania jest zrównoważony, skupione jazda. Oznacza to – równowagę i TWÓJ skupione jazda – nie konie! On jest najbardziej prawdopodobne, aby być już dobrze wyważone, dopóki nie siedzieć na plecach! Dobry skoncentrowane i zrównoważony jazda nie jest zdobyte przez twoją zmuszając konia do zarysu z gadżetów i ciasnych wodze. Musi mieć dobrą górną linię trzymać cię wygodnie ale bez dobrej jazdy, że nie będzie w stanie zrobić rozwijać swoją górną linię poprawnie.

Znalezienie równowagi i rozwój skoncentrowany jazdę

Nie bój się – saldo nie jest coś tajemniczo ukrywa wewnątrz ciebie! To tam – po prostu trzeba go ustalić. Istnieje jednak jeden punkt, muszę podkreślić, że jest tu i kształt ciała! Jest to surowa punkt, że może nie doceniam, ale to jest bardzo istotne i prawdziwe.
Artykuł napisany przez: http://www.eskulap-zary.pl/newsView,13,gabinet-masazu,PL