Czy lampy solarne to duza oszczednosc energii?

Czy lampy solarne to duza oszczednosc energii? Nasi ustawodawcy są w zasadzie ze względu na telefon komórkowy przemysł wolną rękę, aby zainstalować te wieże gdziekolwiek zechcą. I, przy okazji, przemysł telefon komórkowy pomógł napisać tego ustawodawstwa, że ??nasi urzędnicy przekazany jako prawa! Społeczeństwo, w związku z tym, obecnie nie ma głosu i nie ma prawa głosu. Czy jest coś nie tak z tym zdjęciem? Dlaczego nie nasi urzędnicy państwowi stanowią ludzie zamiast wielkiego biznesu? Dlaczego to niech sam przemysł starasz regulować napisać to własnymi prawami?

Czy dochody przewyższają potencjalne ryzyko? To nie pojawia. Wyniki badań oraz dobrze zachowane badania ujawniły niepokojące skutki zdrowotne z różnych form raka na stres. Wielu ekspertów już dziś zapowiadają epidemię raka mózgu w wkrótce.

Przedstawiciele branży są szybkie podkreślić, mikrofale emitowane przez wież telefonii komórkowej są znacznie poniżej norm federalnych. I rzeczywiście mogą one być. Przynajmniej na papierze. Większość wieże pracować przy mocy 100 watów. Jednakże, nie jest całkowita moc wieży. Co oni nie są informacją jest to, że 100 wat jest moc na kanał. Ponieważ jedna wieża może mieć kilkadziesiąt kanałów można zobaczyć, że moc silnika może być nadmierne i bardzo daleko poza 100 watów. Jest to luka techniczna. I, oczywiście, który monitoruje moc z tych wież po ich wzniesiony? FCC na pewno nie jest. Nie ma takiej siły roboczej lub pieniędzy do prawidłowego regulowania miliony wież i anten nieaktywny. A kto jest zapobieganie tych przedsiębiorstw z podkręcenie watów, gdy nikogo nie ma w pobliżu? Niektórzy donoszą, że wiele z tych wież wykazały już wyjść moc w zakresie od 900 do 1000 wat.

Nie można uciec promieniowania. Jest wszędzie.

Po prostu nie możemy uniknąć narażenia na działanie tego promieniowania. Jest wszędzie. Istnieje tak wiele osób korzystających z telefonów komórkowych i połączeń bezprzewodowych dzisiaj, że nawet nie trzeba posiadać telefon komórkowy może być narażone.
Artykuł napisany przez: trampoliny na plac zabaw